News Hotplota
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - Trybson nie dla Małej Ani! A dla kogo..? ZDJĘCIA
dodano: 09.12.2013 | 12:02
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy nieźle podkręca atmosferę. Trybson został już okrzyknięty największym wygranym programu MTV. Trybson znany jest ze swoich specyficznych tekstów i podejścia do kobiet. Niektóre dziewczyny lubią 'krzyczeć Trybson'! Mała Ania nie uświadczy tej przyjemności...

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy: Trybson największym wygranym??

Od początku Warsaw Shore wiadomo, że Mała Ania jest zafascynowana Trybsonem. Dziewczyna liczyła, że zainteresuje napakowanego kolegę z programu i stanie się jego ukochaną gąską. Przez chwilę wydawało się, ze faktycznie może dopiąć swego. Ostatecznie jednak Trybson szybko się zawinął, nie dotrzymał obietnic i poszedł w swoją stronę.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - Trybson i jego propozycja seksu... po angielsku! VIDEO

Ania Mała zrozumiała wtedy, że na Big Love nie ma co liczyć. W rozmowie z pudelkiem.pl Ania Mała wyznała, że Trybsona bardzo szanuje i nie ma do niego żalu.

-"Na początku mieliśmy swoje świrki-bajerki, ale to się skończyło. Powiem szczerze, że może to i dobrze. Nie mam mu nic za złe, to jest życie. Ludzie się raz kochają, raz nienawidzą, raz się biją, raz się lubią, raz się przytulają. Trybson sobie poszedł w inną stronę i tyle." - powiedziała Ania Mała.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - najlepsze MEMY! ZDJĘCIA


Wygląda na to, że Trybson świetnie dogaduje się z Anią. Ale nie Małą :) Wnosimy po zdjęciach, które pojawiają się na Facebooku uczestniczki programu Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy.

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - Trybson nie dla Małej Ani! A dla kogo..? ZDJĘCIA