News Hotplota
Kuba Wojewódzki: nowa Wodzianka, Sonia Wesołowska, NAGO w Playboy'u! ZDJĘCIA
dodano: 25.03.2014 | 14:40
Dziś [25.03.2014] nowy odcinek Kuba Wojewódzki! Wodzianka w programie będzie częstować gości wodą :) Jej wdzięki na żywo zobaczyli Hubert Urbański i Łukasz Jemioł - goście dzisiejszej odsłony programu Kuby Wojewódzkiego. Nowa Wodzianka - Sonia Wesołowska, NAGO pokazała się wszystkim w magazynie Playboy!

Kuba Wojewódzki: nowa Wodzianka (?) Sonia Wesołowska jest "grubym słoniem"? Zobacz zdjęcia!


W dzisiejszym odcinku programu Kuba Wojewódzki na kanapie zasiądą Hubert Urbański [i jego okazała broda ;)] oraz Łukasz Jemioł. Późną porą na małych kranach naszych telewizorków pojawi się również Nowa Wodzianka. Sonia Wesołowska do podejrzenia również w najnowszym numerze magazynu Playboy! Wodzianka nago uśmiecha się do nas z okładki. A Kuba Wojewódzki poleca całą sesję!

-"Pierwsze Piersi Redakcji Programu ... do poczytania już wkrótce !!! k." - napisał na Facebooku Kuba Wojewódzki.

Luxuria Astaroth LESBIJKĄ! Kuba Wojewódzki nie wiedział?

Konkurs na Wodziankę
w programie Kuba Wojewódzki trwał dość długo. W show zaprezentowały się finalistki. Ostatecznie Nową Wodzianką została Sonia Wesołowska. Kim jest Nowa Wodzianka?
Sonia Wesołowska
jes modelką i fotomodelką. Pochodzi z Elbląga, mieszka w Warszawie. Ma 176 cm wzrostu. Jej wymiary 90-69-90. Rozmiar stanika: 75 E/F. Sonia brała udział w pierwszej edycji programu Top Model.

Dziś wieczorem po raz kolejny zobaczymy Nową Wodziankę w akcji. Komu będzie mało - niech zainwestuje w magazyn Playboy :) Nowa Wodzianka - Sonia Wesołowska, tam prezentuje się w całej okazałości :)

Kuba Wojewódzki: nowa Wodzianka, Sonia Wesołowska, NAGO w Playboy'u! ZDJĘCIA