News Hotplota
Doda pobiła Agnieszkę Szulim na gali Niegrzeczni 2014! Szulim komentuje: "Rynsztok"!
dodano: 13.02.2014 | 09:34
Po gali Niegrzeczni 2014 Doda pobiła Agnieszkę Szulim! Szulim komentuje incydent, do którego doszło w łazience!

Doda i Agnieszka Szulim pobiły się na gali Niegrzeczni 2014!


Agnieszka Szulim skomentowała na Facebooku incydent, do którego doszło w łazience na afterparty po gali Niegrzeczni 2014. Dziennikarka jest zszokowana zachowaniem Doroty Rabczewskiej, ale już uspokoiła się po tym, jak Doda pobiła ją.

- "Słuchajcie, co by się nie działo, najważniejsze jest to, że w plebiscycie 'Niegrzeczni 2014' program 'Na językach wygrał w kategorii Niegrzeczny program. I świetnie! Dziękujemy za głosy! Reszta to rynsztok, w który wolałabym nie mieszać ani Was, ani siebie. Szok i tyle." - napisała Agnieszka Szulim. Doda sprawy nie komentuje. Wrzuca jedynie do sieci swoje zdjęcia z gali Niegrzeczni 2014. W tym jedno w otoczeniu ochroniarzy. Ci, według relacji świadka, mieli towarzyszyć jej podczas głośnego incydentu w toalecie.

Doda grozi Agnieszce Szulim? "Piszą, że zrobią mi z d*py jesień średniowiecza"!

Doda pobiła się z Agnieszką Szulim na gali Niegrzeczni 2014. Jeden z serwisów doniósł, że piosenkarka zemściła się na dziennikarce za to, że wyśmiewała się z jej wypadku na koncercie. Przypomnijmy: Doda WKURZYŁA SIĘ o TO VIDEO! Zobacz!

Doda i Agnieszka Szulim były w środę, 13 lutego 2014, na gali Niegrzeczni 2014. Oczywiście skłócone gwiazdy zostały posadzone jak najdalej siebie. Jednak Dorota Rabczewska, jak donosi Afterparty, cierpliwie czekała na odpowiedni moment, by znaleźć się blisko Agnieszki Szulim. Ten nadarzył się na imprezie po rozdaniu nagród.

Doda WYPADEK: Doda rzuciła się ze sceny i NIKT JEJ NIE ZŁAPAŁ!

Podczas afterparty w chorzowskim klubie Kultura Agnieszka Szulim poszła do toalety. Doda ruszyła za nią.

- "Tam musiało dojść do niezłego spięcia, bo było tylko słychać krzyki i wrzaski. Nagle z łazienki wybiegła dziewczyna Antka Królikowskiego krzycząc na cały klub 'Doda bije się z Szulim!!!'. Po może 5 minutach Agnieszka wyszła z łazienki, cała potargana, oblana wodą i z rozmazaną szminką wyszła z klubu. Doda jak gdyby nigdy nic wróciła do swojej loży i kontynuowała zabawę, ale po kilkunastu minutach na miejscu zjawiła się policja, wezwana prawdopodobnie przez Agnieszkę" - cytuje swojego informatora portal.

Doda WŚCIEKŁA na TVN! Przeczytaj list otwarty do dyrektora programowego stacji!

Wygląda na to, że Doda już zaczęła pracować na statuetkę Niegrzeczni 2015...

@Enka