News EskaCinema
Zraniona miłość – odcinek 61: Weronika chce ślubu Yildiz z Leonem! Co na to Hilal?
dodano: 08.08.2017 | 13:56
Zraniona miłość – odcinek 61 może zmienić życie Yildiz kosztem Hilal i Leona! Weronika zgodzi się na ślub syna z Turczynką, ale… nie z tą, co powinna! Co to oznacza? Co się wydarzy? Mamy dla Was streszczenie, zwiastuny i zdradzamy, gdzie oglądać!

Zraniona miłość – odcinek 61 będzie można obejrzeć już w środę 9 sierpnia o 18:40 w TVP 1. Będzie to jedyna okazja, by obejrzeć najnowszy epizod serialu Zraniona miłość w telewizji, więc fani nie powinni go przegapić. Jeśli jednak komuś nie uda się obejrzeć nowego odcinka w telewizji w tym terminie, będzie miał jeszcze jedną szansę na nadrobienie zaległości. Nowy odcinek serialu Zraniona miłość niedługo po debiucie w tv trafi do internetu. Zraniona miłość online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl. Lepiej jej nie przegapić, bo bohaterów czekają wręcz sensacyjne wydarzenia!

Zraniona miłość – nowy odcinek. STRESZCZENIE

Nowy odcinek serialu Zraniona miłość upłynie pod znakiem nieporozumień, zdrad, ale też pozytywnych zaskoczeń. Nasze streszczenie zdradza, co się wydarzy! SPOILERY! W nowym odcinku serialu Zraniona miłość Leon w końcu odzyska przytomność. Będzie przy tym Hilal, która w końcu zaakceptuje swoje uczucia wobec Greka. Jej radość będzie jednak krótka, bo na drodze relacji tych dwojga stanie… Weronika! W nowym odcinku serialu Zraniona miłość kobieta źle zinterpretuje list syna i obieca, że jeżeli chłopak wyzdrowieje, ona zgodzi się na jego ślub z Yildiz. Na nieszczęście Leona i Hilal rozmowę podsłucha starsza z córek Cevdeta… Tymczasem w nowym odcinku serialu Zraniona miłość Grecy zaatakują i rozbiją siły Eszrefa. Chociaż stary partyzant będzie z powodzeniem uciekał przed pościgiem, zostanie zabity przez jednego ze swoich. W nowym odcinku serialu Zraniona miłość Tevfik strzeli mu w plecy!

SPRAWDŹCIE RÓWNIEŻ: Nadzieja i miłość – nowy turecki serial TVP. Zastąpi Cenę miłości!>>>

Zraniona miłość odc. 61 – fragmenty / zwiastuny:

  •