News EskaCinema
Zraniona miłość – odcinek 60: Ali Kemal chce zabić Leona! Kto go powstrzyma?!
dodano: 07.08.2017 | 14:53
Zraniona miłość – odcinek 60 postawi przeciwko sobie dwóch ulubieńców widzów, bo Ali Kemal będzie chciał zabić Leona, a nieprzytomny wojskowy nie będzie mógł się bronić. Streszczenie zdradza, czy dojdzie do rozlewu krwi!

Zraniona miłość – odcinek 60 zostanie pokazany po raz pierwszy już we wtorek 8 sierpnia o 18:40. Będzie to jedyna emisja tego epizodu, więc fani serialu Zraniona miłość, którzy ją przegapią, w nadrabianiu zaległości będą skazani na internet. Nowy odcinek serialu Zraniona miłość na szczęście trafi do sieci tuż po telewizyjnym debiucie. Zraniona miłość online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl. Chociaż bohaterom do tej pory nie brakowało dramatycznych przeżyć, przed nimi jeszcze więcej dramatów – w oryginalnej wersji językowej Zraniona miłość składa się z 31 odcinków (w planach są prawdopodobnie kolejne), a według tej rozpiski my jesteśmy już w 20. ZOBACZCIE TAKŻE: W rytmie serca – zwiastun! Nowy serial o lekarzach – kiedy 1. odcinek?>>>

Zraniona miłość – nowy odcinek. STRESZCZENIE:

Zraniona miłość – odcinek 60 skupi się na kilku wątkach, ale najważniejszymi będą te dotyczące Leona i Eszrefa. Zgodnie z planami buntowników w nowym odcinku serialu Zraniona miłość Ali Kemal zjawi się w szpitalu, by dobić nieprzytomnego Leona. Będzie miał już poderżnąć mu gardło, gdy wojskowy dostanie napadu – Ali Kemal uzna to za znak i wezwie na pomoc lekarzy. W nowym odcinku serialu Zraniona miłość Leon ujdzie więc z życiem i będzie dalej wracał do zdrowia. Tymczasem Jakub w nowym odcinku serialu Zraniona miłość odszyfruje złożony przez Hamiltona meldunek po spotkaniu z Eszrefem. Przekaże informacje Cevdetowi, a ten przekonany o zdradzie Eszrefa, postanowi go ukarać. Z kolei Luftu w nowym odcinku serialu Zraniona miłość zostanie aresztowany. Stavros postanowi poddać go torturom, by wyciągnąć z niego informacje o ruchu oporu!

Zraniona miłość – odc. 60. ZWIASTUN