News EskaCinema
Zraniona miłość – 13 odcinek: Azize i Cevdet w jednym łóżku. Pogodzą się? STRESZCZENIE
dodano: 19.05.2017 | 10:56
Zraniona miłość – 13 odcinek będzie szansą na pojednanie Azize i Cevdeta, ukaże wielki dramat Leona, ale też udowodni, że Tevfikowi zupełnie nie można ufać. Streszczenie zdradza, jakie sceny zobaczymy w nowym epizodzie, a my radzimy, kiedy i gdzie oglądać!

Zraniona miłość – 13 odcinek będzie rozgrywał się tuż po dramatycznych wydarzeniach w czasie kolacji w domu generała. Hilal będzie roztrzęsiona, Azize wściekła, a Cevdet wciąż będzie realizował własne plany. Już wkrótce w serialu zrobi się jeszcze bardziej gorąco! W nowym odcinku serialu Zraniona miłość Cevdet odwiedzi tawernę, by spotkać się z pieśniarką Eftalią i uzyskać od niej pewne informacje. Gdy kobieta straci przytomność, major odwiezie ją do szpitala i przeszuka jej mieszkanie. Nie będzie zdawał sobie sprawy, że w jednym z pomieszczeń będzie czaił się Tevfik… W nowym odcinku seiralu Zraniona miłość problemy Cevdeta na tym się nie skończą, bo gdy wróci do domu, będzie musiał zmierzyć się jeszcze z nastawioną wrogo do niego Azize… Największy dramat w nowym odcinku serialu Zraniona miłość spotka jednak Leona, który będzie musiał wykonać egzekucję na greckich żołnierzach. Jednym ze skazańców będzie jego przyjaciel!

Zraniona miłość online i w tv

Turecki serial Zraniona miłość można oglądać w telewizji i internecie, a nowe epizody debiutują od poniedziałku do piątku. Premiera najnowszego odcinka serialu Zraniona miłość jest zaplanowana na 22 maja o 18:40 w TVP 1 i będzie to jedyna możliwość obejrzenia go w telewizji. Serial Zraniona miłość nie jest emitowany w ramach powtórek, a zatem widzowie, którzy nie zdążą obejrzeć go w pierwszym terminie, będą skazani na internet. Nowy odcinek serialu Zraniona miłość trafi do sieci tuż po telewizyjnym debiucie i będzie można oglądać go bez opłat i logowania. Zraniona miłość online będzie dostępna na vod.tvp.pl.

Zraniona miłość – nowy odcinek. Zwiastuny

  •  

Zraniona miłość i inne dramaty

Zraniona miłość to tragedia nie tylko Azize i jej dzieci, ale także zdradzonego przez przyjaciela Cevdeta. Bohaterowie będą musieli ułożyć sobie życie na nowo... Jeszcze przed premierą nowego odcinka serialu Zraniona miłość oglądajcie inne produkcje o bohaterach pokrzywdzonych przez los! Na eskaGO znajdziecie film Red Butterfly o kochankach wplątanych w morderstwo.

Zraniona miłość – sprawdźcie również: