News EskaCinema
Złote serce – odcinek 101: Benedita zdradza Beatriz sekret Miguela! To koniec romansu? SPOILERY
dodano: 19.05.2017 | 11:33
Złote serce – odcinek 101 na zawsze zmieni relację Beatriz i Miguela, a odpowiedzialność za to przynajmniej w części spadnie na Beneditę. Czy będziemy świadkami zakończenia romansu? Gdzie oglądać portugalski serial? Przeczytajcie streszczenie i sprawdźcie wszystkie szczegóły!

Złote serce – odcinek 101 będzie wręcz wypełniony awanturami i konfrontacjami, a atmosfera będzie napięta tym bardziej, że wciąż nie będzie wiadomo, gdzie podziewa się Pedro, a Henrique wciąż będzie zyskiwał nowych wrogów. W nowym odcinku serialu Złote serce Ines po raz kolejny spędzi noc poza domem, a to nie spodoba się jej matce, która postanowi zareagować. Henrique w tym czasie pojedzie do Lizbony, by stawić się przed sądem. Nie będzie spodziewał się, że pod jego nieobecność pewien sekret wyjdzie na jaw… W nowym odcinku serialu Złote serce Benedita będzie kłóciła się z Beatriz i wyjawi zszokowanej kobiecie, że Miguel i Henrique chodzą na imprezy z prostytutkami. Ta informacja ma dużo zmienić! Tymczasem w nowym odcinku serialu Złote serce stan Catariny nie będzie się poprawiał i Maria zacznie martwić się o ciążę córki.

Złote serce – gdzie oglądać nowy odcinek?

  • Portugalski serial Złote serce jest emitowany w telewizji i udostępniany w internecie, a nowe odcinki debiutują od poniedziałku do piątku. Premiera najnowszego epizodu serialu Złote serce jest zaplanowana na 22 maja o 15:25 i będzie to jedyna okazja do obejrzenia go w telewizji. Złote serce nie jest emitowane w ramach powtórek, więc fani, którzy przegapią premierę nowego odcinka, będą skazani na internet. Złote serce online jest udostępniane na vod.tvp.pl.
  •  
  •  

Złote serce – przed premierą

Nie tylko Beatriz i Ines z serialu Złote serce nie mogą znaleźć szczęścia! Bohaterowie filmu Miłość na jeden dzień są w jeszcze trudniejszej sytuacji – muszą zmierzyć się z wielkim uczuciem, które pojawia się po jednej wspólnej nocy i nie może zostać zrealizowane, bo po pamiętnych chwilach kochankowie nie potrafią się odnaleźć. Zobaczcie na eskaGO przed premierą nowego odcinka serialu Złote serce!