News EskaCinema
Twoja na zawsze – koniec serialu, zastąpi go Esmeralda!
dodano: 07.08.2017 | 15:33
Twoja na zawsze – koniec serialu nie oznacza wcale końca miłosnych zawirowań! Wszystkich fanów meksykańskich telenowel powinien ucieszyć fakt, że na ekran wraca… Esmeralda! Zdradzamy, kiedy i gdzie oglądać!

Twoja na zawsze – koniec serialu zbliża się wielkimi krokami… Chociaż fani Olvido i Diego chcieliby śledzić ich historię jak najdłużej, telenowela Twoja na zawsze w polskiej wersji językowej składa się tylko ze 137 odcinków. Koniec serialu Twoja na zawsze oznacza, że bohaterowie w końcu doczekają się happy endu,wrogowie uznają swoją porażkę, a najbardziej niebezpieczne intrygi zostaną rozwiązane (oby tak było!). Chociaż koniec serialu Twoja na zawsze jest planowany dopiero na połowę września, już teraz wiadomo, jaka produkcja zajmie jego miejsce w ramówce. Będzie to Esmeralda, czyli meksykańska telenowela sprzed 20 lat, która w Polsce i na świecie była wielkim hitem. Esmeralda ukaże historię zamienionych przy urodzeniu bohaterów, którzy spotykają się po latach i zakochują!

Esmeralda – kiedy i gdzie oglądać?

Esmeralda zadebiutuje na antenie telewizji TV4 w drugiej połowie września (tuż po zakończeniu emisji telenoweli Twoja na zawsze). Tak jak Twoja na zawsze, serial Esmeralda będzie emitowany od poniedziałku do piątku około 16:00. Codziennie rano najpewniej będą pokazywane jego powtórki. Cały serial Esmeralda składa się ze 137 odcinków.

Twoja na zawsze vs Esmeralda