News EskaCinema
Spider-Man: Homecoming – premiera! Ekstremalne emocje z młodym Avengerem
dodano: 13.07.2017 | 16:00
Spider-Man: Homecoming – premiera w polskich kinach! Człowiek-pająk powraca i musi bardzo się postarać, by dołączyć do Iron Mana oraz pozostałych Avengers. Widzowie powinni przygotować się na niespodzianki!

Spider-Man: Homecoming, najnowsza odsłona człowieka-pająka (dzieło kultowej wytwórni Marvel Studios) to historia o poszukiwaniu tożsamości i odkrywanie siebie. - "Na ekranie zobaczymy dzieciaka, który jest superbohaterem. Znamy go jako milionera i wojownika, a teraz zobaczymy, kim był jako dziecko" - mówi Tom Holland, najmłodszy odtwórca roli Spider-Mana.

Spider-Man po przygodzie z Avengersami musi na nowo określić siebie. Zrobi to pod czujnym okiem mentora, Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Jednak stawką w emocjonującej walce ze złym Vulturem będą najbliżsi superbohatera. - "Sceny akcji są ekscytujące! Team odpowiedzialny za kaskaderkę i efekty zrobił nieprawdopodobne rzeczy, te sceny zostaną zapamiętane. Naprawdę wrzuciliśmy Spider-Mana na zupełnie nowy poziom. Fani zobaczą rzeczy, jakich dotąd z pewnością nie widzieli" - dodaje Tom Holland.

Spider-Man: Homecoming – premiera i gwiazdy

W filmie Spider-Man: Homecoming wystąpili m.in. Tom Holland, Robert Downey Jr, Michael Keaton, amerykańska piosenkarka i aktorka Zendaya oraz Marisa Tomei i Donald Glover. Za reżyserię Spider-Man: Homecoming odpowiada Jon Watts. Spider-Man: Homecoming do polskich kin trafi 14 lipca. Film będzie można obejrzeć między innymi w kinach Cinema City (także w salach IMAX i 4DX).

Spider-Man: Homecoming – zwiastun