News EskaCinema
Przyjaciółki - sezon 10: co z Pawłem? Czy Paweł przeżyje? Kiedy nowe odcinki serialu?
dodano: 18.05.2017 | 15:46
Przyjaciółki – sezon 10 (o ile powstanie) będzie kontynuował historię bohaterek tuż po szokujących wydarzeniach z wesela Anki. Dowiemy się, jak poważne były obrażenia pana młodego – czy Paweł przeżyje, a jeśli tak, to czy będzie w pełni sprawny. Sprawdźcie, kiedy nowe odcinki!

Przyjaciółki – sezon 10 wydaje się bardziej niż pewny, bo serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a ostatni odcinek 9 serii otworzył drogę do wielu sensacyjnych wątków. W 10 sezonie serialu Przyjaciółki Patrycja będzie musiała znaleźć sposób na wyplątanie się z niebezpiecznej relacji z Wiktorem, Inga i Robert staną w obliczu małżeńskiego kryzysu, a Zuza będzie musiała wybrać między dwoma mężczyznami. Najtrudniejsze przeżycia mogą czekać jednak Ankę i Pawła, których losy w 10 sezonie serialu Przyjaciółki nie sposób przewidzieć. Uderzony przez Wiktora Paweł stracił przecież przytomność na własnym weselu i nie wiadomo, co dokładnie mu się stało. Może zginąć, być niepełnosprawny czy w śpiączce, ale równie prawdopodobne jest to, że obrażenia okażą się powierzchowne. Tak czy inaczej, w nowych odcinkach serialu Przyjaciółki między Anką i Patrycją szykuje się konflikt… Jeżeli twórcy utrzymają rytm prac z poprzednich serii, 10 sezon serialu Przyjaciółki powinniśmy zadebiutować na antenie telewizji Polsat już we wrześniu.

Przyjaciółki – zanim 10 sezon. Ostatnio w serialu:

Przyjaciółki – czekając na 10 sezon

Zwariowane bohaterki, romanse, niebezpieczeństwa, zawodowe kryzysy – to wszystko i jeszcze więcej przed premierą 10 sezonu serialu Przyjaciółki znajdziecie na eskaGO! Zobaczcie na co są gotowe kobiety na całym świecie, by spełnić swoje marzenia!