News EskaCinema
Nadzieja i miłość – nowy turecki serial TVP. Zastąpi Cenę miłości!
dodano: 08.08.2017 | 13:27
Nadzieja i miłość – nowy turecki serial TVP to propozycja dla wszystkich, którym podobają się romanse rodem ze Stambułu, zwariowane trójkąty miłosne i niebezpieczne intrygi. Premiera Benim Hala Umudum Var zastąpi kończącą się telenowelę Cena miłości!

Nadzieja i miłość ukaże historię młodej mieszkanki Stambułu, która pewnego dnia poznaje przystojnego Ozana i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Na drodze wielkiej historii miłosnej mogą jednak stanąć dzielące parę różnice oraz... inni konkurenci do ich serca! Nadzieja i miłość zastąpi serial Cena miłości, ale oprócz trójkątów miłosnych nie będzie miała z nią zbyt wiele wspólnego. Cena miłości skupiała się przecież na tradycyjnym konflikcie, a Nadzieja i miłość ukaże nowoczesne intrygi. W serialu Cena miłości duża część wątków dotyczyła rodziny i rozgrywała się w domu, a w telenoweli Nadzieja i miłość zostaną ukazane ulice Stambułu, nocne życie młodych ludzi o świat mody. W serialu Nadzieja i miłość wystąpią nieznani polskim widzom aktorzy – młodsze pokolenie tureckich gwiazd (Gizem Karaca, Berk Oktay i Sukru Ozyildiz). ZOBACZCIE TAKŻE:  Tureckie seriale jak teledyski. Wielkie hity, niesamowite głosy>>>

Nadzieja i miłość - zwiastun

  •  

Nadzieja i miłość – kiedy premiera?

Nadzieja i miłość, nowy turecki serial TVP, zadebiutuje na antenie TVP 2 tuz po zakończeniu emisji telenoweli Cena miłości. 1. odcinek serialu Nadzieja i miłość zostanie pokazany zatem już 1 września o 17:05. W planach nie ma niestety jego powtórek. Jeśli jednak TVP potraktuje produkcję Nadzieja i miłość tak jak inne tureckie seriale, niedługo po telewizyjnej premierze 1. odcinek powinien trafić do internetu. Nadzieja i miłość online najpewniej zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.

Nadzieja i miłość – ile odcinków?

Cały turecki serial Nadzieja i miłość w oryginalnej wersji językowej składa się z 33 odcinków po 90 minut. Oznacza to, że w Polsce zostaną one rozbite na co najmniej 66 epizodów po 40-45 minut. Nadzieja i miłość w Turcji nosiła tytuł Benim Hala Umudum Var, została zakończona w kwietniu 2014, więc widzowie powinni spodziewać się zamkniętej historii bez perspektyw kontynuacji.