News EskaCinema
Horrory 2017 - Mother! ZWIASTUN z Jennifer Lawrence straszy!
dodano: 08.08.2017 | 14:32
Horrory 2017 do tej pory skutecznie straszyły widzów, ale niewiele z nich miało tak gwiazdorską obsadę jak Mother!. Opublikowany właśnie zwiastun zapowiada produkcję, w której to Jennifer Lawrence będzie umierała z przerażenia, a w jej niepokojącego męża wcieli się Javier Bardem!

Horrory 2017 zaskakują różnorodnością. Hitem okazał się przecież film Uciekaj! o porywaniu ciał i konflikcie rasowym, widzów straszyła Mumia z Tomem Cruise'em>>>, a na ekrany trafią jeszcze komiksowa Mroczna Wieża>>> i nowa wersja To na podstawie prozy Stephena Kinga>>>>. Do grona filmów określanych jako horrory 2017 należy też zaliczyć napisany i wyreżyserowany przez Darrena Aronofsky’ego film Mother!, który właśnie doczekał się swojego zwiastuna.

Horory 2017 vs Mother!

Tylko niektóre horrory 2017 mogą pochwalić się podobną do Mother! gwiazdorską obsadą (Mroczna Wieża, Linia życia, Obcy: Przymierze, Mumia). Ogromna większość horrorów 2017 to jednak produkcje niższej klasy, więc pod względem aktorskim Mother! może bić je na głowę. W głównych bohaterów Mother! wcielą się przecież wspomniani wcześniej Jennifer Lawrence i Javier Bardem, ale na drugim planie też nie zabraknie gwiazd. W Mother! pojawią się między innymi: Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson oraz Kristen Wiig. Zwiastun zdradza, że ich role będą bardzo niepokojące, choć na razie na razie nie pokazano dokładnie, czym będą straszyć bohaterkę Jennifer Lawrence. Dotychczasowe horrory 2017 mają doczekać się godnej konkurencji!

Czekając na premierę Mother!, zobaczcie także: Filmy 2017 – horrory TOP 15 RANKING>>>

Mother! - zwiastun

Mother! - kiedy premiera?

Horrory 2017 to w dużej części bardzo oryginalne produkcje i Mother! Darrena Aronofsky’ego ma wpisać się w ten trend. Amerykańska premiera Mother! jest zaplanowana już na 15 września. W Polsce horror z Jennifer Lawrence obejrzymy zdecydowania później. Polska premiera Mother! odbędzie się dopiero 3 listopada. Po obejrzeniu zwiastuna możemy być jednak pewni, że jest na co czekać!

Jeżeli interesują Was horrory 2017 oraz przerażające produkcje z innych lat, zobaczcie nasze zestawienie: Joker, Pennywise i… 10 najstraszniejszych klaunów z ekranu>>>