News EskaCinema
Festiwal Romów – gdzie oglądać online i w telewizji? Stream, transmisja
dodano: 14.07.2017 | 16:23
Festiwal Romów – gdzie oglądać online i w telewizji? Jeżeli zastanawialiście się, czy będzie stream live albo transmisja w tv z Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów, tu znajdziecie wszystkie szczegóły!

Festiwal Romów w telewizji na żywo będzie można obejrzeć w sobotę 15 lipca. Transmisja w tv z Festiwalu Romów będzie prowadzona w TVP 2 oraz w TVP Rozrywka (powtórka). Festiwal Romów w tym dniu rozpocznie się o 20:05, zaś powtórkę zaplanowano na 23:15. Niestety, na razie nie wiadomo, czy Festiwal Romów będzie można oglądać online. TVP nie planuje transmisji internetowej, ale być może stream online w serwisach społecznościowych zapewnią sami uczestnicy wydarzenia. Sobotni koncert z Festiwalu Romów, o ile w końcu trafi do sieci, zostanie udostępniony najpewniej na vod.tvp.pl kilka dni po wydarzeniu.

Festiwal Romów – kiedy i gdzie?

Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów, który w skrócie nazywamy Festiwalem Romów, odbywa się już po raz 21. Impreza ma miejsce w Ciechocinku, a w ciągu dwóch dni koncertowania (14-15 lipca) na scenie mają zaprezentować się największe cygańskie gwiazdy (m.in. Monika Rigo, Don Vasyl, Letisja, Bogdan Trojanek). Sobotni koncert na Festiwalu Romów poprowadzą: Anna Popek i Dziani Szmidt.