News EskaCinema
Elif – odcinek 66: Melih śledzi Zeynep! Odnajdzie Melek? STRESZCZENIE
dodano: 08.08.2017 | 13:47
Elif – odcinek 66 to czas ważnych decyzji! Ipek będzie musiała odpowiedzieć Melihowi, Melek postanowi odzyskać córkę, a Melih… zacznie śledzić Zeynep. Przeczytajcie nasze streszczenie i sprawdźcie, co się wydarzy!

Elif – odcinek 66 będzie można obejrzeć już w środę 9 sierpnia o 14:00 w TVP 1. Powtórka nowego odcinka Elif zostanie pokazana w czwartek 10 sierpnia o 8:35 w TVP 1. Będą to jedyne emisje tego epizodu, więc fani serialu Elif nie powinni ich przegapić. Jeżeli jednak do tego dojdzie, widzom pozostanie jeszcze jedna możliwość nadrobienia zaległości. Niedługo po telewizyjnym debiucie nowy odcinek Elif trafi do internetu! Elif online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl. Aby obejrzeć nowy odcinek Elif online, wystarczy wejść na stronę główną serwisu, wybrać odpowiedni tytuł i przeczekać reklamy. ZOBACZCIE TAKŻE: Nadzieja i miłość – nowy turecki serial TVP. Zastąpi Cenę miłości!>>>

Odc. 66 Elif - streszczenie

Odc. 66 Elif upłynie na pokonywaniu przez bohaterów kolejnych trudności. Melek i Zeynep będą musiały zmierzyć się z zaskakującym problemem w wynajmowanym mieszkaniu, ale Melek wciąż będzie zdecydowana, by odzyskać Elif. Powoli zacznie przygotowywać się do jej powrotu. Zeynep wciąż będzie jednak zrozpaczona zaręczynami. Chociaż w nowym odcinku Elif jej uczucia do Selima będą coraz silniejsze, postanowi spotkać się z Erkutem. Narzeczony będzie próbował pomóc jej finansowo, ale oburzona dziewczyna odrzuci jego pieniądze. Tymczasem w nowym odcinku serialu Elif Ipek będzie próbowała podjąć decyzję dotyczącą małżeństwa z Melihem. Spotka się z mężczyzną i otrzyma od niego podarunek! Z kolei Melih, prowadząc śledztwo dotyczące Kenana, w nowym odcinku Elif ku własnemu zdumieniu natknie się na Melek! Postanowi śledzić Zeynep, by dotrzeć do siostry!

Nowy odcinek Elif na zdjęciach

  •  

Elif - ostatnio w serialu. STRESZCZENIE WIDEO