News EskaCinema
Elif – odcinek 52: Melek walczy o życie. Co dalej z bohaterką?
dodano: 17.07.2017 | 12:35
Elif – odcinek 52. Melek po tragicznym wypadku, w którym została potrącona przez samochód zostaje odnaleziona przez Kenana i natychmiast zabrana do szpitala. W jakim stanie jest dziewczynka? Przeżyje?

Elif – odc 52 - OPIS

Elif – odcinek 52 rozpocznie się od odnalezienia Melek przez Kenana. Przypomnijmy, że  w poprzednim odcinku dziewczynka ucierpiała w wypadku wracając ze spotkania z Elif. Długa nieobecność Melek niepokoi Zeynep, która postanawia się z nią skontaktować. W słuchawce rozlega się głos Kenana, który opowiada jej o całym zajściu. Ta natychmiast zjawia się w szpitalu. Stan Melek jest krytyczny. Czy przeżyje wypadek?

  •  

Elif - kiedy i gdzie oglądać?

Elif – odcinek 52 będzie można obejrzeć w poniedziałek 17 lipca o 14:00 w TVP 1. Powtórka Elif możemy obejrzeć w środę 19 lipca o 8:40 oraz czwartek 20 lipca także o 8:40. Po telewizyjnej polskiej premierze nowy odcinek Elif trafi również do internetu. Elif online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl. W oryginalnej wersji językowej. Serial Elif składa się z 560 odcinków (producenci planują kolejne), ale na razie nie wiadomo ile z nich będzie można obejrzeć w Polsce. W rolach głównych w serialu Elif występują: Isabella Damla Guvenilir (Elif), Cemre Melis Cinar (Arzu) i Selin Sezgin (Melek).