News EskaCinema
Elif – odcinek 51: Melek pod kołami auta! Umrze czy Kenan ją ocali?
dodano: 14.07.2017 | 13:37
Elif – odcinek 51 może skończyć się tragicznie dla Melek! Kobieta spotka się z córką, a potem… wpadnie pod samochód! Czy to znaczy, że już nigdy nie zobaczy Kenana? Sprawdźcie nasze streszczenie i spoilery!

Elif – odcinek 51 będzie można obejrzeć w poniedziałek 17 lipca o 14:00 w TVP 1. Powtórka Elif jest zaplanowana na wtorek 18 lipca o 8:40. Niedługo po telewizyjnym debiucie nowy odcinek Elif trafi również do internetu. Elif online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl. W oryginalnej wersji językowej Elif składa się z 560 odcinków (w planach są kolejne), ale na razie nie wiadomo, ile z nich będzie można obejrzeć w Polsce. W rolach głównych w serialu Elif występują: Isabella Damla Guvenilir (Elif), Cemre Melis Cinar (Arzu) i Selin Sezgin (Melek).

Elif – nowe odcinki. ZWIASTUN

Elif – nowy odcinek. STRESZCZENIE

Elif – odcinek 51 będzie przede wszystkim kontynuacją wątków z poprzednich epizodów. Veysel będzie zmagał się ze świadomością dokonanej zbrodni, dowie się, że Arzu ją sfilmowała i wpadnie w przerażenie. Mimo nacisków Murata w nowym odcinku Elif postanowi uciekać! Tymczasem Zeynep i Melek w nowym odcinku Elif otrzymają wypłatę i będą chciały zawalczyć o swoje życie. Melek zjawi się więc w posiadłości Kenana i w tajemnicy spotka się z Elif. Ayse będzie przekonywała ją do walki o córkę, ale perspektywa spotkania z Kenanem i konfliktu z Arzu wyda się kobiecie zbyt przerażająca. Do najbardziej szokujących wydarzeń dojdzie dopiero pod koniec nowego odcinka Elif – idąca drogą Melek zostanie potrącona przez samochód i straci przytomność, ale na szczęście zauważy ją Kenan!

ZOBACZ TAKŻE: Wspaniałe stulecie po polsku! Serial Korona Królów - data premiery>>>