News EskaCinema
Chirurdzy – 14 sezon. Polska aktorka wyrzucona! Co z romansem Arizony?
dodano: 08.08.2017 | 15:22
Chirurdzy – 14 sezon bez Mariki Dominczyk! Polska aktora, która wcielała się w Elizę Minnick, nie powróci ani jako lekarka w Grey-Sloan, ani jako kochanka Arizony. Co to oznacza dla serialu? Kiedy nowe odcinki Grey’s Anatomy? Na ESKA Cinema wszystkie szczegóły!

Chirurdzy – 14 sezon będzie skupiał się na wątkach związanych z siostrą Owena, więc na konflikty w szpitalu i nowe romanse nie zostanie dużo miejsca. Według informacji Variety fani serialu Chirurdzy powinni przygotować się na pożegnanie z Mariką Dominczyk, czyli ekranową Elizą Minnick. O tym, że bohaterka polskiej aktorki jest w trudnej sytuacji, było wiadomo już po finale poprzedniej serii Grey’s Anatomy, bo po serii wpadek lekarka została zwolniona z pracy. O ile jednak nie można było liczyć na jej powrót do szpitala, to wydawało się oczywiste, że Dominczyk pojawi się choćby w kilku nowych odcinkach, by zamknąć kwestię romansu z Arizoną. Okazuje się jednak, że 14 sezon serialu Chirurdzy rozpocznie się już bez aktorki, a zatem i bez jej postaci. Oznacza to najpewniej, że Arizona znów będzie singielką, a być może Chirurdzy wprowadzą jej kolejną kochankę...

ZOBACZCIE TAKŻE: Seriale online – gdzie oglądać? Najlepsze seriale 2017 w internecie TOP 10>>>

Chirurdzy – 14 sezon. Kiedy nowe odcinki? Co wiadomo?

Zwolnienie Mariki Dominczyk to nie jedyna zmiana, której ostatnio dokonali twórcy 14 sezonu serialu Chirurdzy. Niedawno okazało się przecież, że w nowych odcinkach Grey’s Anatomy w siostrę Owena wcieli się Abigail Spencer, a nie jak w poprzedniej serii Bridget Regan. Niektórzy spekulują, że w 14 sezonie serialu Chirurdzy przynajmniej w kilku scenach powróci też Matthew Morrison jako mąż Jo (to zbyt znany aktor, by pojawić się tylko w jednym odcinku). Amerykańska premiera 14 sezonu serialu Chirurdzy jest zaplanowana na 28 września. W tym samym dniu zostaną pokazane dwa odcinki, czyli Grey’s Anatomy s14e01 i s14e02. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy 14 sezon Chirurgów zadebiutuje w Polsce.