News EskaCinema
Cena miłości – odcinek 99: Bora spycha Nazan ze schodów! Kobieta zginie?! WIDEO
dodano: 08.08.2017 | 11:03
Cena miłości – odcinek 99 ukaże szokujące wydarzenia, które udowodnią, że Bora jest nie tylko niewierny, ale też bezlitosny! Jego ofiarą (znów) będzie Nazan. Zobaczcie streszczenie wideo i sprawdźcie, kiedy i gdzie oglądać online i w tv!

Premiera nowego odcinka serialu Cena miłości jest zaplanowana na środę 9 sierpnia o 17:05 w TVP 2. Będzie to jednocześnie jedyna emisja tego epizodu, więc fani serialu Cena miłości powinni się postarać jej nie przegapić. Jeśli jednak do tego dojdzie, nowy odcinek serialu Cena miłości będzie można obejrzeć również w internecie. Cena miłości online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl. Cały serial Cena miłości w polskiej wersji językowej ma składać się ze 114 odcinków. Od września Cena miłości ma zostać zastąpiona przez turecką telenowelę Nadzieja i miłość>>>

Cena miłości – nowy odcinek: streszczenie, opis, spoilery

Cena miłości – odcinek 99 będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z poprzednich epizodów. Ismail zastraszony przez Sawasza przyzna się do kłamstwa i zdradzi, że był świadkiem, jak Javuz zabija człowieka, zaś Burhan wycofa swoje zeznania. Żeby nie było jednak zbyt sensacyjnie, w nowym odcinku serialu Cena miłości dużo miejsca zostanie poświęcone kryzysom w związkach. W nowym odcinku serialu Cena miłości Findan poinformuję Palę, że wie o jego romansie z Dżejdą i zamierza od niego odejść. Ten konflikt będzie jednak niczym wobec wydarzeń rozgrywających się w domu Nazan i Bory. W nowym odcinku serialu Cena miłości mężczyzna w czasie kolejnej kłótni zrzuci żonę ze schodów. Kobieta zostanie ranna, a jej ciąża będzie zagrożona. W tej sytuacji zareagować będzie musiał Sawasz. Baldar w nowym odcinku serialu Cena miłości spotka się ze szwagrem, pobije go i każe mu zniknąć z życia Nazan!

Cena miłości odc. 99. Streszczenie wideo: