News EskaCinema
Cena miłości – odcinek 98: Sawasz wychodzi na wolność! Zabije Ismaila?!
dodano: 07.08.2017 | 16:25
Cena miłości – odcinek 98 będzie chwilą oddechu dla Jasemin i Sawasza. Kochankowie znów spotkają się na wolności i postanowią zmierzyć się ze swoimi wrogami. Czy to oznacza krwawą zemstę? Mamy dla Was streszczenie!

Cena miłości – odcinek 98 zostanie wyemitowany we wtorek 8 sierpnia o 17:05 w TVP 2. Telewizja nie planuje powtórek serialu Cena miłości, więc fani, którzy przegapią premierę nowego odcinka, w nadrabianiu zaległości będą skazani na internet. Na szczęście nowy odcinek serialu Cena miłości trafi do sieci tuż po telewizyjnym debiucie. Cena miłości online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.W najbliższych tygodniach warto być na bieżąco, bo cały serial Cena miłości w polskiej wersji językowej ma składać się ze 113 odcinków – przed nami zatem wielki finał i związane z nim niespodzianki!

Cena miłości – streszczenie nowego odcinka

Nowy 98 odcinek serialu Cena miłości w większości skupi się na próbach uwolnienia Sawasza i jego więziennych przeżyciach. Bohaterowie odzyskają jednak nadzieję… W nowym odcinku serialu Cena miłości Jasemin dzięki podstępowi odkryje, że zdrajcą jest Ismail. Dzięki odkrytym dowodom nastąpi zwrot w śledztwie, Sawasz zostanie uniewinniony i opuści więzienie. W nowym odcinku serialu Cena miłości Baldar czule przywita się z najbliższymi i postanowi ukarać tych, którzy stali za jego aresztowaniem. Tymczasem w nowym odcinku serialu Cena miłości wyniki badań Szahnur nie będą napawały jej optymizmem. Słabnąca kobieta nie przyzna się do choroby, ale zdecyduje, co musi zrobić przed śmiercią…

Cena miłości odc. 98. ZWIASTUNY

  •