News EskaCinema
Cena miłości – odcinek 83: Cziczek dowiaduje się o intrygach Javuza! Co zrobi?
dodano: 14.07.2017 | 10:44
Cena miłości – odcinek 83 może na zawsze zmienić relacje Cziczek i Javuza. Czyżby kobieta miała wybrać niewiernego męża nad niebezpiecznego brata? 

Cena miłości – nowy odcinek 83 rozpocznie się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończył się poprzedni epizod. Jasemin po skandalu na przyjęciu wróci do domu, Javuz zniknie, zaś Baldarowie będą odkrywali kolejne oszustwa Morana. Sytuacja zrobi się na tyle niebezpieczna, że w nowym odcinku serialu Cena miłości Sawasz zarządzi ochronę domu Jasemin, kobieta zerwie współpracę z Javuzem, a z intrygami brata będzie musiała zmierzyć się także Cziczek. W nowym odcinku serialu Cena miłości Sawasz wyjaśni żonie ostatnie wydarzenia, a ona stanie wobec konfliktu lojalności.

Cena miłości odc. 83 – streszczenie wideo

  •  

Cena miłości online – ile odcinków, gdzie oglądać?

Nowy odcinek serialu Cena miłości po raz pierwszy będzie można obejrzeć w poniedziałek 17 lipca o 17:05 w TVP 2. Na razie nie zaplanowano powtórek tego epizodu – Cena miłości jest emitowana w telewizji tylko raz, a potem trafia do internetu. Nowy odcinek serialu Cena miłości online będzie można obejrzeć na vod.tvp.pl. Warto być na na bieżąco, bo Cena miłości wielkimi krokami zbliża się do finału! Cały turecki serial Cena miłości po polsku będzie składał się ze 113 epizodów.