News EskaCinema
Cena miłości – odcinek 44: Cziczek dostaje list od brata z więzienia! Co na to Nazan? WIDEO
dodano: 19.05.2017 | 09:49
Cena miłości – odcinek 44 wpłynie na życie bohaterów na kilka sposobów. Niektóre relacje zostaną odbudowane, bohaterowie zaczną tworzyć nowe tajemnice, a intrygom nie będzie końca. Co się wydarzy? Gdzie oglądać? Mamy dla Was streszczenie wideo i wszystkie szczegóły!

Cena miłości – odcinek 44 rozpocznie się od wielkiej zmiany w życiu Cziczek. Dziewczyna otrzyma list od brata z więzienia (tego samego, który jakoby zabił męża Nazan). Postanowi jednak ukryć przesyłkę przez Szahnur i Sawaszem. Z kolei Pala w nowym odcinku serialu Cena miłości będzie powoli wracał do zdrowia i wyjdzie ze szpitala, zaś Szahnur będzie próbowała rozwiązać kwestię naprawy ciężarówki i zleci Mehmetowi wykonanie przelewu z firmy. Sawasz oczywiście nie będzie o niczym wiedział… Baldar będzie miał zresztą na głowie inne problemy. W nowym odcinku serialu Cena miłości stopniowo będzie przyzwyczajał się do tego, że jest ojcem, a Jasemin wyjaśni mu, dlaczego wcześniej nic mu nie powiedziała. Już wkrótce oboje razem z Omerem wrócą do Stambułu. W nowym odcinku serialu Cena miłości Jasemin i Sawasz uzgodnią, że na razie będą trzymali swój związek w sekrecie i nie pozwolą, by o prawdziwym pochodzeniu Omera dowiedziała się Szahnur.

Cena miłości online i w tv

Premiera nowego odcinka serialu Cena miłości jest zaplanowana na poniedziałek 22 maja o 17:05 w TVP 2. Będzie to jedyna możliwość obejrzenia tego epizodu w telewizji, więc warto zdążyć na emisję. Fani serialu Cena miłości, którym się to jednak nie uda, nie muszą się martwić. Chociaż nowy odcinek serialu Cena miłości nie zostanie pokazany w ramach powtórek, niedługo po telewizyjnym debiucie trafi do internetu. Cena miłości online będzie dostępna na vod.tvp.pl.

Cena miłości – nowy odcinek we fragmentach

  •  

Cena miłości – co oglądać przed premierą?

Cena miłości to historia rodzinnych intryg, płomiennego romansu i konfliktów, które mogą zmieniać życie bohaterów. Chociaż Jasemin i Sawasz są w wyjątkowej sytuacji, nieszczęśliwi kochankowie na całym świecie mierzą się z krytyką otoczenia. Bohaterowie filmu Grzesznica za swoją miłość muszą zapłacić naprawdę wysoką cenę… Zobaczcie na eskaGO!


Cena miłości – zobaczcie także: