News EskaCinema
Cena miłości – odcinek 100: Sawasz ściga Javuza! Dojdzie do tragedii?!
dodano: 09.08.2017 | 10:55
Cena miłości – odcinek 100 to niebezpieczny pościg, romantyczne zawirowania i biznesowe katastrofy. Co to oznacza? Co czeka bohaterów? Nasze streszczenie, zwiastuny i spoilery zdradzą Wam wszystkie szczegóły!

Cena miłości – odcinek 100 zostanie wyemitowany w czwartek 10 sierpnia o 17:05 w TVP 2. Na razie nie zaplanowano powtórek tego epizodu, więc fani serialu Cena miłości, którzy go przegapią, będą musieli nadrabiać zaległości przez internet. Na szczęście nowy odcinek serialu Cena miłości trafi do sieci tuż po emisji w tv. Cena miłości online będzie dostępna na vod.tv.pl. Jeżeli nie wiedzieliście, kiedy i gdzie oglądać turecki serial Cena miłości, powyższe informacje powinny Wam pomóc! Cały serial Cena miłości w polskiej wersji językowej będzie składał się ze 114 epizodów.

 

Cena miłości – streszczenie / opis. Co się wydarzy?

Nowy 100 odcinek serialu Cena miłości ukaże wydarzenia niczym z kryminału! Sawasz będzie ścigał uciekającego przed sprawiedliwością Javuza i w końcu doprowadzi do konfrontacji z mężczyzną. W nowym odcinku serialu Cena miłości rywal będzie mierzył do Baldara bronią, ale ostatecznie zostanie pojmany i osadzony w więzieniu, zaś klan Moranów od niego się odwróci! Tymczasem w nowym odcinku serialu Cena miłości firma Jasemin będzie musiała zapłacić odszkodowanie za zerwanie umowy z Javuzem, Pala spłaci długi Dżejdy, zaś Nazan będzie dochodziła do siebie po ostatnim wypadku. W nowym odcinku serialu Cena miłości niektóre związki będą kwitły (Jasemin i Sawasz), ale inne czeka kryzys (Findan i Pala). Do końca serialu Cena miłości zostało już niewiele odcinków!

 

ZOBACZCIE TAKŻE: Nadzieja i miłość – nowy turecki serial TVP. Zastąpi Cenę miłości!

Cena miłości odc. 100. STRESZCZENIE w zwiastunach

  •