News
YouTube: Perseidy 2017 na żywo online! Zachmurzone niebo? Oglądaj w internecie!
dodano: 12.08.2017 | 22:18
Perseidy 2017 transmisja - gdzie oglądać?

fot. East News

Perseidy 2017 transmisja - gdzie oglądać? Perseidy 2017 - gdzie oglądać noc spadających gwiazd online? / fot. East News
Ilustracja do artykułu: YouTube: Perseidy 2017 na żywo online! Zachmurzone niebo? Oglądaj w internecie!

Perseidy 2017 - gdzie oglądać noc spadających gwiazd online? Podczas maksimum roju meteorów, który wypada w nocy z 12 na 13 sierpnia 2017 r., pogoda nie będzie sprzyjać obserwacji nieba... Nad zachodnią, centralną i północno-wschodnią Polską pojawią się chmury, a nawet deszcz. Internet w tej sytuacji zdecydowanie nam się przyda.

Jak oglądać spadające gwiazdy przy złej pogodzie? Na ESKA.pl sprawdzamy, gdzie szukać transmisji na żywo z nocy perseidów 2017. Z pomocą przychodzą użytkownicy YouTube i Facebooka. W sieci możemy odpalić streamingi z obserwacji nocnego nieba w miejscach, gdzie spektakl nazywany nieraz Łzami Św. Wawrzyńca, naprawdę robi wrażenie. Użytkownicy, którzy świetnym sprzętem transmitują Perseidy 2017, to nie tylko pasjonaci, ale często także najważniejsze instytucje naukowe na świecie.

Perseidy 2017 - transmisja online na żywo

Gdzie oglądać noc perseidów 2017 online? Transmisja na żywo w internecie najprawdopodobniej będzie dostępna także na kanale amerykańskiej agencji kosmicznej NASA na YouTube. Dodatkowo do wyszukiwania streamów online z nocy spadających gwiazd 12.08.2017 na Facebooku, Instagramie i Twitterze korzystajcie z hasztagów #Perseids #Perseidy oraz #Perseidas2017.

 

Dawajcie znać w komentarzach i na Facebooku Radia ESKA, na jakiej stronie/kanale oglądacie perseidy. Chociaż trzymamy kciuki, by pogoda jednak zmieniła swoje plany w noc spadających gwiazd. A nawet jeśli nie teraz, takie widowisko na nieba trwa do końca sierpnia.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE