News
Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?!
dodano: 17.07.2017 | 17:47
Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?!

fot. www.instagram.com/whydontwemusic/


Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?! screen z www.instagram.com/whydontwemusic/ / fot. www.instagram.com/whydontwemusic/
Ilustracja do artykułu: Why Don't We - kim są? To nowe One Direction?!

Co to za zespół Why Don't We? Pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, grają muzykę pop i stwierdzamy, że mogą osiągnąć wielki sukces, jak One Direction! W skład grupy wchodzi pięciu wokalistów: Corbyn Besson, Daniel Seavey, Jack Avery, Jonah Marais oraz najmłodszy, Zach Herron. Ci początkujący na wielkim rynku muzycznym muzycy, tak jak większość wielkich gwiazd, rozpoczęli swoją karierę od wrzucania piosenek do sieci. 

Why Don't We - piosenki, hity

Why Don't We to zespół, który powstał 28 września 2016 roku. Wtedy dodali na YouTube swój pierwszy filmik. Kilka dni później wypuścili debiutancki singiel pt. Taking You, który znaleźć możemy na ich EP-ce Only the Begging. Mają również na koncie mini-album zatytułowany Something Different oraz Why Do We We Just. Ten ostatni pojawił się 2 czerwca 2017 i promował go tytułowy singiel. 

Wszystkie piosenki Why Don't We utrzymane są w klimacie muzyki elektronicznej. Dominuje podbicie basów i brzmienia charakterystyczne dla chociażby The Chainsmokers. Dowodem jest kawałek Something Different oraz Why Don't We. Co ciekawe teledysk do tego pierwszego, tylko na YouTube - ma ponad 16 milionów wyświetleń! 

 

O ile wersje płytowe są mocno przetworzone, to w wersjach koncertowych i a capella chłopaki pokazują swój talent i rewelacyjne głosy

Czy to nowe One Direction? Dajcie znać głosując w sondzie poniżej:

Sonda

We Don't We, to nowe One Direction?

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE