News
Red Lips - Czarne i Białe na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]
dodano: 09.10.2013 | 13:03
Red Lips wystąpił 8 października u Puotecka. Nie tylko odpowiedzieli na kilka pytań, ale także zaserwowali na żywo jeden ze swoich kawałków. Tuż po godzinie 18.00 słuchacze Radia ESKA mogli usłyszeć Czarne i Białe.

Za gitarę chwycił Łukasz Lazer, a Ruda zaczęła śpiewać. I trzeba przyznać, że razem dali czadu. Przez chwilę słuchacze Radia ESKA mogli poczuć się jakby byli na koncercie.

To jednak nie koniec szaleństw u Puotecka. Prowadzący miał usta wymalowane czerwoną szminką. Jak do tego doszło? Ruda energicznie wyjęła czerwoną szminkę i umalowała Puotecka. My już teraz serwujemy Wam zdjęcie z tego wydarzenia. Chcecie zobaczyć całą sesję Puotecka i Rudej - klikajcie tu! >>>

Posłuchajcie też innych wykonów na żywo w Radiu ESKA: Maja Hyży, Margaret i LemON.

>>> Videoczat: Red Lips. Zobaczcie co się działo!

Ruda i PuoteckBłąd

Podczas działania aplikacji wystąpiły następujące błędy systemowe:

Connecting to any of the 2 nodes failed
#0 /home/www/kl.eska.pl/www/app/system/mvc/controller/SimpleFrontController.class.php(75): ClassNameHandlerMapping->getHandler(Object(WebRequest))
#1 /home/www/kl.eska.pl/www/app/system/mvc/controller/SimpleFrontController.class.php(57): SimpleFrontController->handleRequest(Object(WebRequest))
#2 /home/www/kl.eska.pl/www/app/webapps/cms/cmsfront/controllers/CMPageFrontController.class.php(205): SimpleFrontController->doService(Object(WebRequest))
#3 /home/www/kl.eska.pl/www/app/webapps/cms/cmsfront/controllers/CMPageFrontController.class.php(180): CMPageFrontController->processContent(Object(CMPageContent), Object(CMPage), Object(WebRequest), Array, Object(RawPHPViewResolverWithHelpers))
#4 /home/www/kl.eska.pl/www/app/webapps/cms/cmsfront/controllers/CMPageFrontController.class.php(68): CMPageFrontController->processContents(Object(WebRequest), Object(CMPage))
#5 /home/www/kl.eska.pl/www/app/system/mvc/controller/MultiActionClassController.class.php(39): CMPageFrontController->showAction(Object(WebRequest), Object(ModelAndView))
#6 /home/www/kl.eska.pl/www/app/system/mvc/controller/SimpleFrontController.class.php(81): MultiActionClassController->handleRequest(Object(WebRequest))
#7 /home/www/kl.eska.pl/www/app/system/mvc/controller/FrontControllerWithInterceptingFilters.class.php(52): SimpleFrontController->handleRequest(Object(WebRequest))
#8 /home/www/kl.eska.pl/www/app/webapps/cms/conf/index.run.php(40): FrontControllerWithInterceptingFilters->doService(Object(WebRequest))
#9 /home/www/kl.eska.pl/www/index.php(9): require_once('/home/www/kl.es...')
#10 {main}
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE