News
Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?
dodano: 19.04.2017 | 11:31
Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?

Fot. YouTube/Гласът на България

Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show? Screen z nagrania YouTube / Fot. YouTube/Гласът на България
Ilustracja do artykułu: Polka w bułgarskim The Voice. Paulina wygra show?

Paulina Goranov z Jastrzębia-Zdroju jest w połowie Polką, a w połowie Bułgarką. Dziewczyna ukończyła Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju. Ze względu na fakt, że aktualnie mieszka w Bułgarii postanowiła spróbować swoich sił w tamtejszej odsłonie muzycznego show jakim jest The Voice. Paulina podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór Love On the Brain z repertuaru Rihanny. Swoim wykonaniem odwróciła trzy jurorskie fotele. Na prośbę trenerów Paulina dodatkowo wykonała fragment polskiej piosenki. Jej wykonanie Listu Edyty Górniak zachwyciło wszystkich w studiu. Jury podczas przesłuchania stwierdziło zgodnie "jesteś w gronie finalistów".

Paulina po przesłuchaniu trafiła do grupy Poli Genovy. Trenerka do bitwy wystawiła ją z jednym z uczestników - Yavorem, z którym Paulina zaśpiewała Rock Your Body Justina Timberlake'a. Polka bitwę przegrała, ale została skradziona przez druga z trenerek Kamelię. Dzięki temu Paulina powalczy dalej o zwycięstwo w muzycznym show.

Polscy widzowie Paulinę mogą pamiętać z Must Be The Music. Dziewczyna wystąpiła w dziewiątej edycji show, gdzie wykonała utwór Respect i otrzymała pochwały od jury. 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE