News
Ostre Cięcie w Białymstoku. Salon Fryzjerski Teresa dostał rekomendację?
dodano: 19.06.2017 | 16:51
Ostre Cięcie w Białymstoku. Salon Fryzjerski Teresa dostał rekomendację?

Fot. Facebook/Ostrecięcie ttv

Ostre Cięcie w Białymstoku. Salon Fryzjerski Teresa dostał rekomendację? Screen z nagrania Facebook / Fot. Facebook/Ostrecięcie ttv
Ilustracja do artykułu: Ostre Cięcie w Białymstoku. Salon Fryzjerski Teresa dostał rekomendację?

Ostre Cięcie to produkcja, w której na głównym planie są salony fryzjerskie. Zakłady w całej Polsce, które borykają się z różnymi problemami mają szansę przejść metamorfozę pod czujnym okiem Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. W piątym odcinku siódmego sezonu Ostrego Cięcia niezawodny duet zawitał do Białegostoku, gdzie pani Teresa prowadzi salon fryzjerski o swoim imieniu.

Ostre Cięcie w Białymstoku

Salon fryzjerski Teresa ma jeden podstawowy problem. Gdy się do niego wchodzi można odnieść wrażenie, że czas stanął tam w miejscu. Zarówno wygląd, standard usług, jak i styl wykonywanych fryzur przypomina odległe czasy. To wszystko powoduje, że pani Teresa w swoim salonie nie ma klientów. Zadaniem duetu Szmidt i Wierzbicki było pokazanie pani Teresie najnowszych trendów, ale też zadbanie o zmianę wystroju, który zachęci klientów skorzystania z usług salonu. To czy metamorfoza się udała oceni Grażyna Wolszczak, która będzie gościem specjalnym odcinka. Jeżeli sami chcielibyście sprawdzić, co zmieniło się w Salonie Fryzjerskim Teresa to znajdziecie go w Białymstoku przy ulicy Łagodnej 10A.

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE