News
Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disneya to polska wersja znanego hitu
dodano: 21.04.2017 | 17:09
Nie bój się marzyć: piosenka z reklamy Disney Channel

fot. facebook.com / profil Filmowy świat Disneya

Nie bój się marzyć: piosenka z reklamy Disney Channel Nie bój się marzyć: piosenka z reklamy Disney Channel / fot. facebook.com / profil Filmowy świat Disneya
Ilustracja do artykułu: Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disneya to polska wersja znanego hitu

Nie bój się marzyć to piosenka z reklamy Disneya, która może wam się wydawać dziwnie znajoma. Wiemy dlaczego! Utwór ze spotu Disney Channel to tak naprawdę nowa wersja wielkiego hitu Hall of Fame. Kawałek, który w oryginale wykonuje irlandzki zespół The Script z gościnnym udziałem rapera will.i.am z The Black Eyed Peas królował na szczytach list przebojów w 2012 roku. Jak duży był to hit, niech świadczy fakt, że do tej pory teledysk do tego utworu zdobył już ponad 280 mln wyświetleń w serwisie YouTube.
>> Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta?

Piosenka z reklamy Disney Channel

- Na każdą dziewczynkę z wielkim marzeniem, czeka księżniczka, która pomoże je spełnić - takim hasłem Disney promuje swoje filmy a przy okazji przypomina dziewczynkom, że są w stanie osiągnąć wszystko, czego tylko pragną. Poniżej możecie obejrzeć klip z polską wersją piosenki o nazwie Nie bój się marzyć oraz obejrzeć teledysk do anglojęzycznej wersji utworu.

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE