News
Lista Przebojów 2013. Piosenki, które królują na listach przebojów [VIDEO]
dodano: 26.06.2013 | 00:58
Pitbull ft. Christina Aguilera

Pitbull ft. Christina Aguilera - foto: materiały prasowe

Najpopularniejsze polskie i światowe hity możecie usłyszeć w listach przebojów Radia Eska, Gorącej 20 i Global Liście. Obecnie w Gorącej 20 rządzi najnowszy hit One Direction One Way Or Another. Tuż za nim jest przebój zespołu Enej, czyli Lili. W Gorącej 20 u Puotcka możecie usłyszeć także Castle Of Glass formacji Linkin Park. Wielką popularnością cieszą się także typowo klubowe hity, czyli I Could Be The One Avicci i Nicki Romero oraz Get Up Bingo Players. Jeżeli lubicie nastrojowe ballady, do gustu przypadnie wam Ho Hey zespołu Lumineers. Wśród najpopularniejszych hitów Gorącej 20 nie mogło zabraknąć utworów w wykonaniu polskich gwiazd. Wysoko na liście uplasowała się Sylwia Grzeszczak z przebojem Flirt oraz Lemon z nastrojową balladą Napraw. Wśród najpopularniejszych singli ostatnich tygodni jest także Thank You Very Much Margaret, o której zrobiło się głośno dzięki kontrowersyjnemu teledyskowi.

>>>Wygraj CD ze ścieżką dźwiękową filmu Spring Breakers

Toplisty Radia Eska

W Global Liście króluje hit Pink Just Give Me A Reason, taneczny kawałek Pitbulla i Christiny Aguilery, czyli Feel This Moment oraz Thrift Shop Macklemore i Ryana Lewisa. Wśród najpopularniejszych piosenek na świecie znalazły się także Stay Rihanny oraz Mirrors Justina Timberlake'a.

Zobacz Thank You Very Much - MargaretZobacz Feel This Moment - PitbullZobacz Just Give Me A Reason - Pink ft. Nate RuessNie czytałeś jeszcze?

Moje Miasto Nigdy Nie Śpi - posłuchaj nowej piosenki zespołu Weekend twórców Ona Tańczy Dla Mnie

EP  •  | 22:18 1.10.2014
    [cytat=sratatatatatatat;0]Piosenka w której chłopiec ciemno-skóry, i dziewczynka. Potem dziewczynka sie wyprowadza a chłopiec wsiada na rower i jedzie za nią. Pomocy błagam! :([/cytat] https://www.youtube.com/watch?v=-N6O0xI3A2o ;)
  •  | 11:25 13.09.2014
    [cytat=Monika;0]Bardzo prosze o pomoc! Co to za oiosenka: ludzie przebrani za zwierzeta jest krolik, lew, jakis jaguar, wszyscy mocno psocą w mieście, kopią puszki itp. W teledysku jest tylko muzyka, nie ma słów, teledysk jest raczej dosc nowy! Prosze czy ktos cos?[/cytat] Martin Garrix- Animals
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE