News
Jesienna ramówka Polsat 2017 - Twoja twarz brzmi znajomo, Wyspa przetrwania i inne!
dodano: 17.07.2017 | 16:48
Jesienna ramówka Polsat 2017 - Twoja twarz brzmi znajomo, Wyspa przetrwania i inne!

fot. https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/

Jesienna ramówka Polsat 2017 - Twoja twarz brzmi znajomo, Wyspa przetrwania i inne! screen z profilu https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/ / fot. https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/
Ilustracja do artykułu: Jesienna ramówka Polsat 2017 - Twoja twarz brzmi znajomo, Wyspa przetrwania i inne!

Polsat - jesienna ramówka 2017 obowiązuje na antenie od września. Jednak już w połowie lipca poznaliśmy wszystkie programy, które mają umilić nam czas w jesienne popołudnia i wieczory. Stacja oferuje widzom seriale, rozrywkę oraz programy typu talent-show. Wyemitowane zostaną również nowości. Na ogólnodostępnej antenie zobaczymy nowe programy tj. Wyspa przetrwania oraz Supermodelka Plus Size.

Jesienna ramówka Polsat 2017 - co we wrześniu w TV?

Jesienna ramówka Polsatu 2017 w tym miejscu. Oto, co zobaczymy od września w telewizji:

  • The Brain. Genialny Umysł 2 - drugi sezon programu, w którym pojawiają się zwykli ludzie z niezwykłymi zdolnościami! 
  • Twoja twarz brzmi znajomo 8 - kolejny sezon programu z udziałem wielkich gwiazd. Tym razem metamorfozy przejdą m.in.: Kasia Moś, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski czy Krzysztof Antkowiak. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - uczestnicy. Kto wystąpi w show? >>
  • Przyjaciółki - bohaterkami są cztery kobiety, które poznały się w liceum: Inga, Patrycja, Zuza i Anka. Kiedy tylko jedna z nich spotyka na swojej drodze problemy, natychmiast wkraczają trzy pozostałe, gotowe do pomocy!
  • Świat według Kiepskich - serial, który miał swoją premierę 16 marca 1999 roku, wciąż na antenie stacji! Przed nami kolejne perypetie życiowe rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy we Wrocławiu.
  • Nasz nowy dom 9 - program, który daje potrzebującym radość i nadzieję na lepszą przyszłość! Poznamy kolejne rodziny i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. W roli prowadzącej, Katarzyna Dowbor.
  • Gliniarze - głównymi bohaterami są detektywi, czyli: Natalia Nowak i Robert Barcz. W serialu docu-crime jesteśmy świadkami dynamicznych akcji policyjnych czy najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością
  • Wyspa przetrwania - jedna z dwóch nowości w Polsacie. Zadaniem uczestników jest przetrwanie na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą przez kilka tygodni w trudnych konkurencjach. Przyda im się siła, wytrwałość oraz umiejętność wybrnięcia z każdej sytuacji.
  • Supermodelka Plus Size - program polega na wyłonieniu najlepszej modelki w rozmiarze XL. W roli prowadzących, a jednocześnie mentorów, zobaczymy: Ewę Zakrzewską,  Ewe Minge, Emila Bilińskiego oraz Rafała Maślaka.

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE