News
Ed Sheeran - bilety na DWA koncerty znów w sprzedaży. O co chodzi?
dodano: 07.08.2017 | 11:09
Ed Sheeran - bilety na DWA koncerty znów w sprzedaży. O co chodzi?

Fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Ed Sheeran - bilety na DWA koncerty znów w sprzedaży. O co chodzi? Ed Sheeran przyjedzie do Polski na dwa koncerty / Fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Ed Sheeran - bilety na DWA koncerty znów w sprzedaży. O co chodzi?

Ed Sheeran w Polsce wystąpi w sierpniu 2018 roku. Ogromne zainteresowanie show wokalisty sprawiło, że organizatorzy zdecydowali się zaprosić fanów Eda na dwa koncerty, które odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie 11 i 12 sierpnia 2018 roku. Po ogłoszeniu koncertów bilety zaczęły wyprzedawać się w błyskawicznym tempie i po kilku godzinach całkiem zniknęły, a koncert 11.08 został określony wyprzedanym. Wielu fanów było rozczarowanych faktem, że nie usłyszy największych przebojów Eda Sheerana na żywo.

Ed Sheeran - bilety 

Ku zaskoczeniu wielu na początku sierpnia 2017 do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na koncert Eda Sherana zaplanowany na 12 sierpnia 2018. Wejściówki ponownie sprzedały się w niespełna kilka dni. Jednak tydzień później na stronie dystrybutora biletów, którym jest eventim.pl, ponownie pojawiły się wejściówki i to na oba koncerty Eda Sheerana.

Ed Sheeran w Polsce 2018

Fani zastanawiają się, jak to możliwe, że bilety wciąż trafiają do sprzedaży. Fakt ten może wynikać z kilku rzeczy. Podczas sprzedaży pierwszej puli biletów wystąpiły problemy techniczne, płatności były anulowane, bilety się dublowały itp. Przez to organizatorzy musieli zachować pewną pulę biletów na drugi koncert, by otrzymały je osoby, którym anulowano zakup na pierwszy koncert, który szybko się wyprzedał. Po wyjaśnieniu wszystkich reklamacji, przydzieleniu każdemu miejsca organizatorzy wystawili ponownie na sprzedaż pozostałe bilety. Niestety nie wiemy, jak dużo biletów na płytę zostało. Jeżeli chodzi o trybuny są to pojedyncze miejsca.

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE