News
Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe
dodano: 17.07.2017 | 16:42
Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe

fot materiały prasowe Live Nation Polska

Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe / fot materiały prasowe Live Nation Polska
Ilustracja do artykułu: Depeche Mode w Polsce 2017: akcje koncertowe

Koncert Depeche Mode 21.07.2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie niesamowitym przeżyciem nie tylko dla fanów, ale także dla samego zespołu. Skąd to wiemy? Polska publiczność przygotowuje dla Depeche Mode niezwykłe akcje fanowskie. Sprawdźcie, o co chodzi w akcjach koncertowych, w których za kilka dni weźmie udział kilkadziesiąt tysięcy fanów brytyjskiej grupy.

Depeche Mode w Polsce - akcja fanów podczas koncertów

Koncert na Narodowym w Warszawie to pierwszy występ Depeche Mode w Polsce w ramach trasy „Global Spirit Tour”. Poprzez akcje fani chcą podziękować
zespołowi za przybycie. - Czy chcemy zobaczyć i usłyszeć radość Dave'a i Martina? Postaramy się ich zaskoczyć. Pokażemy jak ważny jest dla nas Depeche Mode!
DOŁĄCZ DO NAS!!!
- czytamy w specjalnie przygotowanej przez fanów Depeche Mode ulotce.

>> Piosenki Depeche Mode – SŁUCHAJ online za darmo <<

ŚPIEWAMY „EVERYTHING COUNTS”
 - Zaśpiewajmy w Warszawie jak niegdyś fani w Pasadena Rose Bowl! Pokażmy zespołowi na co stać polskich fanów. Na koniec piosenki śpiewajmy ile sił w płucach na całe gardło: „The grabbing hands / Grab all they can / Everything counts in large amounts / The grabbing hands / Grab all they can / Everything counts in large amounts” (kilka razy; max. długo) - czytamy w opisie akcji.

JUST CAN'T GET ENOUGH !
 - Przed I bisem (po „Never Let Me Down Again”) będzie chwilowa przerwa. Zamiast standardowego skandowania „Depeche Mode” - śpiewamy a capella „I Just Can't Get Enough”. Powtarzamy to zdanie aż do powrotu zespołu na scenę. Rozpoczynają fani na płycie pod sceną, reszta stopniowo dołącza! Pokażmy chłopakom, że nie mamy dosyć!!! - to kolejny apel polskiego fanklubu.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE