News
Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]
dodano: 27.04.2017 | 12:53
Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO]

fot. East News

Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [AUDIO] / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Charlie Puth walczy o hit lata 2017 z piosenką Attention [VIDEO]

Charlie Puth zaprezentował nowy singiel Attention i od razu domyśliliśmy się jakie ma plany co do tego kawałka. Jego najnowsza muzyczna propozycja to utwór wręcz skrojony na gorący hit lata 2017. Czy sympatycznego wokaliście uda się powtórzyć sukces z 2015 roku, gdy podbił szczyty list przebojów na całym świecie z kawałkiem See You Again? Co prawda tym razem nie wspiera go Wiz Khalifa, ale trzeba przyznać, że Attention ma równie duży potencjał, co bijące rekordy wyświetleń na YouTube See You Again.

Charlie Puth powraca z Attention

Nową piosenkę Charliego Putha usłyszycie od 27 kwietnia na antenie Radia ESKA! Od tego dnia kawałek możecie wspierać swoimi głosami w ramach Gorącej 20. Słuchajcie programu Muzyką Się Żyje od godziny 18:00. Pamiętajcie, że Puoteck codziennie ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, ale przede wszystkim płyty Waszych ulubionych artystów!

Teledysk utworu podrzucamy w tym miejscu. Czy kawałek Attention przyciągnął wasza uwagę?

 

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE