News
Calvin Harris, Katy Perry, Pharrell Williams i Big Sean luzują w hicie Feels [VIDEO]
dodano: 19.06.2017 | 16:28
Calvin Harris, Katy Perry i Big Sean luzują w wakacyjnym hicie Feels [VIDEO]

fot. okładka singla

Calvin Harris, Katy Perry i Big Sean luzują w wakacyjnym hicie Feels [VIDEO] Calvin Harris, Katy Perry i Big Sean luzują w wakacyjnym hicie Feels [VIDEO] / fot. okładka singla
Ilustracja do artykułu: Calvin Harris, Katy Perry, Pharrell Williams i Big Sean luzują w hicie Feels [VIDEO]

Calvin Harris nie zwalnia tempa. Słynny DJ i producent zaprezentował singiel pt. Feels i oficjalnie dołączył do kandydatów walczących o klubowy hit lata 2017. Autor przeboju Summer tym razem postanowił skorzystać z pomocy aż trzech gorących postaci światowej sceny muzycznej. Do współpracy nad nowym kawałkiem Harrisowi udało się bowiem namówić Katy Perry, Pharrella Williamsa i Big Seana. Utwór Calvina z udziałem tej mocnej trójcy pojawi się jako nowość na antenie Radia ESKA w programie Muzyką Się Żyje w poniedziałek 19 czerwca.

Nowości muzyczne 2017: Calvin Harris z plejadą słynnych gości w Feels

Muzyczne nowości, najgorętsze premiery i newsy ze świata muzyki w Muzyką Się Żyje codziennie od 18 do 20. Zaprasza Puoteck! Szczegóły do sprawdzenia tutaj >> http://www.eska.pl/muzyka-sie-zyje. Poniżej z kolei możecie odsłuchać fragmentu utworu Feels z oficjalnego kanału Calvina Harrisa na VEVO / YouTube.

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE