News
Bracia Figo Fagot z nowym teledyskiem i koncertem w Stodole
dodano: 17.07.2017 | 16:27

Bracia Figo Fagot nie zwalniają tempa! Na początku lipca światło dzienne ujrzał teledysk do najnowszego utworu Wędkarz Miłości. Już 6 października ten i wiele innych hitów fani Braci Figo Fagot będą mogli usłyszeć w Klubie Stodoła. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży. Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty)  oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Singlem promującym wydawnictwo był utwór „Bożenka”, do którego teledysk obejrzało już ponad 15 milionów użytkowników kanału Youtube. W 2013 roku pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany „Eleganckie Chłopaki“, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Trzeci studyjny album braterskiego duetu, „Discochłosta“, wydany został jesienią 2014 roku. Rok później zespół nie próżnował i wydał kilka nowych singli -  „Polska”, „Trzech króli”, „Lato i Morze” czy „Dziewczyna zawistna”. Utwory te znalazły się na płycie „Disco Polo”, która została wydana jesienią 2016.

Bracia Figo Fagot w Stodole 2017 BILETY

Bilety na koncert Braci Figo Fagot do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, biletomat.pl , biletyna.pl. Przedsprzedaż - 49 zł (stojące), 69 zł (balkon) od 22.09.2017 - 59 zł (stojące), 79 zł (balkony).

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE