News
Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO]
dodano: 19.05.2017 | 16:50
Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO]

fot. okładka singla Tired

Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO] Alan Walker, Gavin James - Tired / fot. okładka singla Tired
Ilustracja do artykułu: Alan Walker w teledysku Tired ratuje świat! Zaskakujące zakończenie [VIDEO]

Alan Walker 2017 - nowa piosenka Tired w sieci pojawiła się wraz z teledyskiem w piątek, 19 maja 2017. Co dzieje się w klipie do najnowszego singla norweskiego producenta? Na ulicy panuje coraz większy chaos, zamieszanie, bo miastu grozi katastrofa. Grupa ludzi z zasłoniętymi przez chusty twarzami - robi wszystko, by zapobiec katastrofie. W sytuacji bierze udział para zakochanych w sobie ludzi. Oni w tym wszystkim pełnią najważniejszą rolę.

Tired - nowa piosenka Alana Walkera

Tired to kolejny singiel Alana Walkera! Do tej pory w jego singlach, które grane były przez największe rozgłośnie radiowe, pojawiały się wokalistki! Tym razem producent zaprosił do współpracy irlandzkiego wokalistę, Gavina Jamesa!

Alan Walker - Tired to gorący hit na antenie RADIA ESKA! 

 

Przypomnijmy, że utwór zapowiedział krótki trailer. Norweski producent na kilka dni przed premierą swojego najnowszego singla pokazał ciekawy filmik. Możemy zobaczyć, jak grupa ludzi z zasłoniętymi twarzami pracuje nad oficjalną okładką singla Tired. Zorganizowana akcja wymaga od nich szybkiego działania i sprytu. Bohaterowie prawie 2-minutowego video w ostatniej scenie zakradają się w tajemnicy do muzeum z cennymi dziełami i tam zawieszają obraz stanowiący promocję utworu!

 

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE