Gorący Temat

Maria Sadowska wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Rafał Maślak rezygnuje ze ślubu z narzeczoną? „Mieliśmy parę sytuacji, które były bliskie kryzysowi”

Komentarzy
18/06/2017 15:55

Zobaczcie, co o swoim związku mówi Mister Polski!

Rafał Maślak w teledysku disco-polo Rafał Maślak w teledysku disco-polo; youtube.com/MIG Official
Ilustracja do artykułu: Rafał Maślak rezygnuje ze ślubu z narzeczoną? „Mieliśmy parę sytuacji, które były bliskie kryzysowi”

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od ponad dwóch lat. Ostatnimi czasy jednak w mediach pojawiało się dużo informacji na temat kryzysu w związku Rafała Maślaka. Nius o tym, że Mister Polski postanowił przełożyć ślub tylko podgrzała atmosferę. Główny zainteresowany mówi jednak, że przyczyną zmiany terminu jest praca Maślaka na planie nowego programu telewizji Polsat. Były Mister Polski zapewnia, że jego narzeczona jest wyrozumiała, a ich związek nie przechodzi kryzysu.

"Mieliśmy parę sytuacji, które były bliskie kryzysowi, bo zaniedbywałem nieco sprawę, natomiast tutaj wszystko jest w normie. Obchodzę się z nią jak z jajeczkiem. Czasami przeginam, jeżeli chodzi o pracę, nie ma mnie w domu cały czas, gdzieś jestem na wyjazdach" – mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Maślak zdradził też plany związane z weselem. Jak duże będzie? Zobaczcie!

hotplota.pl rafał maślak, dziewczyna - kamila nicpoń; Akpa
Ilustracja do artykułu: Rafał Maślak rezygnuje ze ślubu z narzeczoną? „Mieliśmy parę sytuacji, które były bliskie kryzysowi”

dr

Szukaj