Gorący Temat

Anna Lewandowska URODZIŁA?! Oto 5 dowodów! 👶🏻 💕

Popek Burneika, KSW 39: Zobacz video - Hardkorowy Koksu kopie... kaktusy!

Komentarzy
20/04/2017 11:05

Walka KSW 39 Popek Burneika to jeden z największych hitów MMA ostatnich lat. Hardkorowy Koksu podszedł do niej bardzo poważnie...

KSW 39 - walka Popek Burneika - Hardkorowy Koksu trenuje na pustyni KSW 39 - walka Popek Burneika - Hardkorowy Koksu trenuje na pustyni; youtube.com
Ilustracja do artykułu: Popek Burneika, KSW 39: Zobacz video - Hardkorowy Koksu kopie... kaktusy!

KSW 39 i walka Popek Burneika zbliża się wielkimi krokami. Już 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie na wielkiej gali mieszanych sportów walki rękawice skrzyżują Popek Monster i Hardkorowy Koksu, czyli Paweł Mikołajuw i Robert Burneika.

Wszyscy wiedzą, że obaj panowie nie należą do czołówki polskiego MMA, ale nie ma to większego znaczenia - walka Popek Burneika i tak wzbudza wielkie emocje. Podobnie było kilka miesięcy wcześniej, kiedy to Popek Monster zadebiutował na KSW stając naprzeciwko Pudziana. Jak dobrze pamiętamy, walkę przegrał po zaledwie kilku chwilach. Paweł Mikołajuw wylądował na deskach bombardowany ciosami Mariusza Pudzianowskiego. Popek nie zraził się jednak porażką i zaraz po powrocie do hotelu zapowiedział, że będzie kontynuować swoją przygodę z KSW.

Jak obiecał - tak zrobił. Już 27 maja czeka nas kolejna walka rapera. Tym razem będzie to pojedynek z Hardkorowym Koksem, czyli Robertem Burneiką.

>> KSW 39, walka Popek Burneika: Popek Monster wierzy, że WYGRA! "To przepaść"

Hardkorowy Koksu, podobnie jak Popek Monster, nie ma większego doświadczenia w klatce, ale i dla niego nie stanowi to większego problemu. Podczas walki Popek Burneika w ringu zobaczymy więc w zasadzie dwóch amatorów, ale nie znaczy to, że na Stadionie Narodowym zabraknie emocji.

Hardkorowy Koksu już je zresztą podkręca, publikując w sieci filmiki ze swoich przygotowań do walki na KSW 39.

Czego może obawiać się Popek Monster? Przede wszystkim kopniaków w głowę, bo chyba ten element Robert Burneika ostatnio trenuje najintensywniej...

Zresztą zobaczcie sami. Oto video z przygotowań Hardkorowego Koksa do walki Popek Burneika na KSW 39:

 

 

 

Jeżeli uwielbiacie mieszane sztuki walki i nie możecie doczekać się kolejnych pojedynków, już dziś obejrzyjcie darmowy film o MMA – Fight Night na eskaGO! Piękna zawodniczka taekwondo walczy z osiłkami na nielegalnych ringach, zarabia wielkie pieniądze i ryzykuje życiem. Czy jest w stanie dorównać mistrzom KSW? A może w końcu straci wszystko?

 

Szukaj