Gorący Temat

Chester Bennington z Linkin Park POPEŁNIŁ SAMOBÓJSTWO!

Gra o Tron, sezon 7: Daenerys NAGO. Emilia Clarke: "Na te sceny czekałam!"

Komentarzy
17/07/2017 11:15

Nagie sceny z Daenerys zawsze wzbudzały wiele kontrowersji. Jak będzie w Gra o Tron 7?

Emilia Clarke Emilia Clarke; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu: Gra o Tron, sezon 7: Daenerys NAGO. Emilia Clarke: "Na te sceny czekałam!"

Gra o tron, sezon 7: Na tę premierę setki tysięcy polskich serialowych fanów czekały od ponad roku. I wreszcie się doczekali! Odcinek Game of Thrones s07e01 właśnie pojawił się w HBO i już zdążył narobić sporo zamieszania - chyba głównie ze względu na epizod z Edem Sheeranem w roli głównej...  Ale o tym przeczytacie w oddzielnym artykule :)

Ed Sheeran to niezwykle sympatyczna postać, ale znany piosenkarz zagrał w serialu Gra o Tron tylko mały epizod, więc chyba nie ma szans na stałe wbić się na podium najbardziej lubianych postaci. Pozycja Daenerys Targaryen wydaje się więc niezagrożona... Już 7 rok to właśnie bohaterka grana przez Emilię Clarke jest jedną z najbardziej lubianych postaci występujących w Game of Thrones.

Podejrzewamy jednak, że przynajmniej część męskiej widowni serialu Gra o Tron lubi Daenerys przede wszystkim za odważne rozbierane sceny. Na przestrzeni poprzednich 6 sezonów serialu było ich wiele. Emilia Clarke to jedna z aktorek najczęściej rozbierających się na planie Game of Thrones. Plotki głoszą, że tak ma być także w sezonie 7!

Co o scenach seksu i rozbieranych ujęciach myśli sama Emilia Clarke?

30-letnia aktorka wyznaje, że początkowo miała z tym pewien problem. Po jakimś czasie jednak nagie sceny przestały robić na niej wielkie wrażenie. Wręcz przeciwnie - są takie sceny, na które czekała z niecierpliwością. Aktorka przyznaje jednak, że po słynnych scenach seksu z jej udziałem, w internecie wylaną na nią "masę g**na".

Cóż, trudno wszystkim dogodzić. My nie będziemy oryginalni i otwarcie przyznajemy, że jesteśmy wielkimi fanami Daenerys. No i jej smoków, rzecz jasna... cheeky

via GIPHY

via GIPHY

Emilia Clarke w Rolling Stone Emilia Clarke w Rolling Stone; instagram.com
Ilustracja do artykułu: Gra o Tron, sezon 7: Daenerys NAGO. Emilia Clarke: "Na te sceny czekałam!"
Emilia Clarke topless w Violet Grey Emilia Clarke topless w Violet Grey; instagram.com/violetgrey
Ilustracja do artykułu: Gra o Tron, sezon 7: Daenerys NAGO. Emilia Clarke: "Na te sceny czekałam!"

 

Szukaj