Gorący Temat

Maria Sadowska wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Ewa Chodakowska: Jakie ma plany, gdy skończy się jej popularność? „Spakuję bety i pojadę na Kretę”

Komentarzy
18/06/2017 23:21

Trenerka fitness przyznała, że wie, co zrobi, gdy minie „moda na Chodakowską”. 

Ewa Chodakowska na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana Ewa Chodakowska na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana; VIPHOTO/EASTNEWS
Ilustracja do artykułu: Ewa Chodakowska: Jakie ma plany, gdy skończy się jej popularność? „Spakuję bety i pojadę na Kretę”

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Ma miliony fanów na Facebooku, a na spotkaniach z nią pojawiają się prawdziwe tłumy. I choć jej kariera trwa już od kilku lat i nic nie zapowiada jej końca, to okazuje się, że Ewa wie, co będzie robiła, gdy jej popularność nie będzie już taka jak teraz. 

„Moda na Chodakowską może sobie minąć, ale niech nie mija moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Minie moda na Chodakowską, to spakuję bety i pojadę na Kretę, będę grządki sobie kopać, mąż będzie łowił ryby, ja będę grillować” - mówi Ewa Chodakowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Jednak póki co kariera trenerki się rozwija. Niedawno na rynku pojawił się suplement diety, który stworzyła wraz ze znanym polskim koncernem farmaceutycznym. W maju premierę miała nowa książka „Zdrowe koktajle”, którą Ewa Chodakowska napisała wraz z mężem Lefterisem Kavoukisem i dietetyczką Martą Kielak. Wkrótce ukaże się też kolejne DVD pt. „Slim Fit”.

Zobaczcie rozmowę z Ewą Chodakowską:

dr

Szukaj