Gorący Temat

James Bond 2019: Daniel Craig oficjalnie potwierdził rolę!

Drake żąda oczyszczenia z zarzutów dziewczyny, która włamała się do jego domu!

Komentarzy
20/04/2017 15:47

Drake odmówił współpracy z policją w sprawie oskarżenia i ukarania dziewczyny, która wdarła się do jego posiadłości. Dlaczego? Sprawdźcie!

Drake Drake; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu: Drake żąda oczyszczenia z zarzutów dziewczyny, która włamała się do jego domu!

Donosiliśmy Wam o dziwnej sprawie fanki, która włamała się do domu Drake'a i... wypiła mu cały zapas napojów gazowanych!

>> Włamanie do domu Drake'a! 24-letnia fanka znaleziona... w jego SYPIALNI!

Tajemnicza dziewczyna włamała się do domu Drake'a w 3 kwietnia 2017. Członek ekipy rapera odkrył po wejściu do posiadłości, że w jednej z jego sypialni znajduje się nieproszony gość. Była to 24-letnia dziewczyna, która wdarła się do środka bez wiedzy i zgody właściciela. Włamywaczka założyła ponoć na siebie bluzę artysty i.. wypiła mu wszystkie napoje gazowane z barku!

Ochrona wezwała policję. Funkcjoonariusze przesłuchali dziewczynę. Ta przyznała się do wypicia Pepsi, Sprite'a i butelki wody. Straty Drake'a wyceniono na... 10 dolarów!

Gdyby Drake zdecydował się współpracować z policją w sprawie włamywaczki, dziewczyna byłaby sądzona za dokonany czyn i najprawdopodobniej trafiłaby do więzienia. Prawnicy rapera skontaktowali się jednak z funkcjonariuszami i postawili sprawę jasno - nie będzie żadnej współpracy i żadnego oskarżania!

Drake uważa, że dziewczyna jest chora psychicznie, a zamykanie jej w więzieniu za czyn, w wyniku którego nie było żadnych strat i nikt nie został ranny, byłoby okrutne.

Prawda, że to miło z jego strony? Drake wykazał się dużą wyrozumiałością. Może w zamian dziewczyna zwróci mu jego napoje? Byle tylko w tym celu nie włamywała się ponownie do jego domu! ;)

Drake Drake; AP/FOTOLINK/East News
Ilustracja do artykułu: Drake żąda oczyszczenia z zarzutów dziewczyny, która włamała się do jego domu!
Drake na gali American Music Awards 2016 Drake na gali American Music Awards 2016; AFP/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Drake żąda oczyszczenia z zarzutów dziewczyny, która włamała się do jego domu!

 

Szukaj