Gorący Temat

Maria Sadowska wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Beyonce URODZIŁA BLIŹNIAKI?! Jest kolejny dowód! ZOBACZ!

Komentarzy
18/06/2017 11:06

Beyonce urodziła bliźnięta? Jest kolejne potwierdzenie radosnej nowiny!

Beyonce świętuje Cinco de Mayo Beyonce świętuje Cinco de Mayo; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu: Beyonce URODZIŁA BLIŹNIAKI?! Jest kolejny dowód! ZOBACZ!

Plotki o tym, że Beyonce urodziła bliźnięta, pojawiają się już od minionego tygodnia. Wiele źródeł potwierdziło, że piosenkarka zameldowała się już w szpitalu UCLA w Los Angeles, gdzie mąż, Jay Z, zarezerwował dla niej całe piętro. Data porodu i płeć bliźniąt nie jest jednak na razie znana.

>> Beyonce urodziła bliźniaki? Zobacz najlepsze reakcje na Twitterze! GIFY!

Wiele amerykańskich mediów podaje, że Beyoncé faktycznie już urodziła. Rzekomi znajomy świeżo upieczonych rodziców bliźniąt relacjonują, że Bey i Jay Z są bardzo szczęśliwi. Źródła związane z samym szpitalem potwierdzają jedynie, że piosenkarka trafiła na porodówkę, jednak znaki na niebie i ziemi zdają się mówić, że już po porodzie. Jeden z serwisów powołuje się na podsłyszaną rozmowę telefoniczną artysty związanego z wytwórnią Jay'a, który miał w miejscu publicznym opowiadać o porodzie Beyonce i użyć określenia: "Już po wszystkim".

W sieci pojawił się tymczasem kolejny dowód na to, że bliźniaki Beyonce i Jay'a Z mogą być już na świecie. Fani piosenkarki wypatrzyli przed szpitalem w LA kobietę, która wchodziła do środka, trzymając w ręce kartkę okolicznościową z inicjałami "B + J". Dodatkowo kobieta trzymała balony z napisami "chłopiec" i "dziewczynka"!

 

Czy to rzeczywiście niepodważalny dowód? Cóż, naszym zdaniem może wskazywać na to, że poród Beyonce odbył się, ale przecież kobieta mogła być tylko fanką, która usłyszała plotki. W końcu litery "B + J" wskazywałyby na "Beyonce + Jay Z", a znajoma pary użyłaby raczej prawdziwego imienia rapera, które brzmi "Shawn"!

Beyonce świętuje Cinco de Mayo Beyonce świętuje Cinco de Mayo; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu: Beyonce URODZIŁA BLIŹNIAKI?! Jest kolejny dowód! ZOBACZ!

 

Szukaj