Gorący Temat

Robert Pattinson ZARĘCZONY! Kiedy ślub?

Australian Open: Serena Williams skomentowała zaręczyny z Ohanianem

Komentarzy
19/01/2017 11:42

Jak Serena Williams komentuje swoje zaręczyny z twórcą Reddita? Możecie się zdziwić... :)

Serena Williams i Alexis Ohanian Serena Williams i Alexis Ohanian; AP/FOTOLINK/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Australian Open: Serena Williams skomentowała zaręczyny z Ohanianem

Zaręczyny Sereny Williams to jedno z najgłośniejszych wydarzeń czołówki światowego sportu, ale sama tenisistka najwyraźniej nie przeżyła tego tak mocno, jak jej kibice :) 

Podczas konferencji prasowej na Australian Open 2017 Serena Williams zapytana została o szczegóły zaręczyn i o to, jak czuje się w roli narzeczonej.

"Naprawdę nie myślałam o tym zbyt wiele, bo nie bardzo mogłam się tym zajmować przed turniejem" - powiedziała Serena Williams

"Powtarzam sobie tylko, że w lutym zajmę się na poważnie życiem prywatnym, ale teraz jestem tak skupiona na turnieju, że nie mogę o tym myśleć" - dodała najlepsza tenisistka świata.

Serena Williams zaręczyła się z Alexisem Ohanianem, współtwórcą popularnego serwisu Reddit. Tenisistka poinformowała o oświadczynach właśnie za pośrednictwem stron reddit.com, w specjalnie założonym na tę okoliczność wątku o nazwie "powiedziałam TAK".

"Jest niesamowity - to naprawdę miły człowiek. Myślę, że zdecydowanie traktuje wszystkich równo - miło na to patrzeć" - zachwala swojego narzeczonego Serena Williams.

Alexis Ohanian ma 33 lata i jest o 2 lata młodszy od swojej narzeczonej. Data ślubu Sereny Williams i Alexisa Ohaniana nie jest jeszcze znana, ale możemy być o to spokojni - jeśli regularnie będziemy zaglądać na reddit.com, na pewno pewno jej nie przegapimy laugh

 

Serena Williams w Oakland Serena Williams w Oakland; AP/FOTOLINK/East News
Ilustracja do artykułu: Australian Open: Serena Williams skomentowała zaręczyny z Ohanianem
Serena Williams u Ellen DeGeneres Serena Williams u Ellen DeGeneres; Ellentube.com
Ilustracja do artykułu: Australian Open: Serena Williams skomentowała zaręczyny z Ohanianem

 

Szukaj