Gorący Temat

Maria Sadowska wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Ariana Grande zakończyła europejską część Dangerous Woman Tour! „To był wyjątkowy czas!”

Komentarzy
19/06/2017 13:56

Ariana Grande opuszcza Europę na dłużej.

Ariana Grande Ariana Grande; Splash News/EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Ariana Grande zakończyła europejską część Dangerous Woman Tour! „To był wyjątkowy czas!”


Ariana Grande zakończyła swoje koncerty w Europie! Za sprawą zamachu w Manchesterze europejska część trasy Dangerous Woman Ariany Grande stała się jednym z najbardziej niezwykłych wydarzeń tego roku!

22 maja 2017 w wyniku zamachu po koncercie Ariany w Manchesterze zginęły 22 osoby. Ariana wróciła do miasta tydzień później, by wraz z innymi gwiazdami dać wielki, charytatywny koncert, który pokazał jedność całego świata w walce z terroryzmem. One Love Manchester będzie zapamiętane na bardzo długo.

Teraz Ariana Grande wyjeżdża z Europy. Wokalistka jeszcze raz podziękowała za wsparcie fanom w długiej wiadomości na Instagramie:

Na zakończenie europejskiej części trasy Dangerous Woman Tour, chciałabym we właściwy sposób podziękować za przytłaczającą miłość i wsparcie, które pokazaliście mi, mojej ekipie i sobie nawzajem podczas tego trudnego czasu. Spędzony z wami czas w tym miesiącu był kojący i wyjątkowy. Dziękuję za to, że byliście. Dziękuję z całego serca za hojność we wspieraniu One Love Manchester i za pomoc rodzinom w sposób, w jaki mogliście. Dziękuję za to, że przynieśliście absolutnie jasną, pełną pasji i zaraźliwą energię, która doprowadziła mnie do łez! Jestem wam bezgranicznie wdzięczna! Mam nadzieję, że możecie poczuć miłość, którą do was przesyłam, gdziekolwiek jesteście, przesyłam wam wszystko, co mam. Do zobaczenia niedługo.” - napisała Ariana Grande.

Co sądzicie o Arianie Grande i jej zachowaniu po zamachu w Manchesterze?
 

 

Ariana Grande Ariana Grande; Splash News/East News
Ilustracja do artykułu: Ariana Grande zakończyła europejską część Dangerous Woman Tour! „To był wyjątkowy czas!”
Ariana Grande - kwiaty przed halą w Manchesterze po zamachu na koncercie Ariana Grande - kwiaty przed halą w Manchesterze po zamachu na koncercie; AP/East News
Ilustracja do artykułu: Ariana Grande zakończyła europejską część Dangerous Woman Tour! „To był wyjątkowy czas!”

 

Szukaj